Ta strona wykorzystuje pliki cookie, które rozszerzają możliwości działania sklepu. W każdej chwili możliwe jest wyłączenie tego mechanizmu w przeglądarce Użytkownika, jednakże spowodować to może utrudnienia w korzystaniu z wszystkich funkcjonalności serwisu.

close
Serwis AGD, Sklep internetowy


Kontakt

 • Częstochowa:
  ul.Rocha 108
  tel. 34 324 89 60

  Poniedziałek-Piątek   9-17
 • Opole:
  ul.Niemodlińska 11
  tel. 77 457 00 57

  Poniedziałek-Piątek   8-17

Producenci

Właścicielem sklepu internetowego www.ewex-serwis.pl zwanego dalej sklepem jest
ZUH Ewex Henryk Baranowski
Ul. Rocha 108
42-200 Częstochowa

 1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto wyrażonymi w walucie polski złoty (zawierają podatek VAT). Mają one charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski.
 2. Zamówienia w sklepie mogą być składane od poniedziałku do niedzieli, przez całą dobę. Warunkiem składania zamówień jest rejestracja w sklepie. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15, w soboty, niedzielę oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni.
 3. Dokonując rejestracji w sklepie, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w innym celu. Klient ma prawo wglądu do danych, ich edycji oraz żądania zaprzestania ich wykorzystania.
 4. Zamówiony towar może zostać odebrany osobiście lub zostać dostarczony za pomocą firmy TNT. Koszt jest uzależniony od wielkości paczki i zamieszczony przy opisie towaru.
 5. Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT.
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, które wzbudzają wątpliwość. Zawierają niepoprawne dane itd.
 7. Zapłata za towar uiszczana jest w formie przedpłaty na konto lub podczas odbioru. Po otrzymaniu przesyłki odbierający powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności dostarczyciela. Oferowane przez sklep produkty objęte są gwarancją. Gwarancja, rękojmia oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują dla produktów uszkodzonych mechanicznie lub na skutek nieprawidłowego użytkowania. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 w/w ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami, celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.

  Sklep na silniku PrestaShop

Strona głównaStrona główna

ZALOGUJ

Witaj, Zaloguj

Koszyk  

jest pusty